המלצות

פניתי ללי-טל בשביל ליווי וייעוץ בעסק, התרשמתי ממנה עוד מהשיחה הראשונה.
לי-טל ידעה לכוון ולהוביל אותי למקומות מדהימים, נהנתי מכל מפגש ושמתי לעצמי יעדים מדויקים, השתפרתי במשא ומתן מול לקוחות, עברנו על כל סל המוצרים והתמחור שלהם. היא סופר מקצועית ונתנה לי המון גם ברמה האישית וגם בעסק. ממליצה בחום לכל בעל עסק כי אין אחד שלא צריך ליווי וייעוץ עסקי בכל שלב בעסק. היא הכתובת הכי מקצועית בשבילכם!

מיטל מרכנתי
MM Design

הכרתי את לי-טל דרך המלצה..משהו בעיניים הכחולות של התמונה שלה נצץ אלי .. נפגשנו שוחחנו והתחלנו דרך שתחילתה בבלבול גדול וסופה ברגיעה ותחושה שאין סיכוי שהייתי מצליחה לעשות את זה בלעדיה. ללא ספק לי-טל העניקה לי את הליווי המקצועי ברמה הכי גבוהה שיש, גמיש אך גם נחוש אבל לא פחות מזה גם פרגון , הכלה ואמפתיה, והבנה של התהליך של הדרך שלי.. היא נתנה לי מקום להתבטא והנכיחה את הדעה שלה וככה ביחד ועקב בצד אגודל קם לו עסק חדש ומהמם … זה היה תהליך חשוב כל כך ! נכון והג-יוני ! מעצים ! מחזק והכרחי ! תודה לי-טל – אין כמוך !

יעל כפיר
הפקת אירועים

יועצת מושלמת א' א' א'!
העבודה איתך היתה מדויקת ולפי סדר, מאוד אהבתי את הסדר שלך, את המחשבה, תמיד את חושבת קדימה, לא נכנעת ללחץ של הלקוחה, חושבת מה צריך לעשות צעד אחד קדימה בעסק, חושבת פיתוח, חושבת פיתוח עסקי, חושבת פיתוח כלכלי, חושבת מינוף, כל הזמן איך למנף את הסיטואציה, מדייקת אותה תמיד במילים. והירידה לפרטים הקטנים זה לגמרי ההצטיינות שלך וגם המון שקט וסבלנות.
תודה רבה, את מהממת והלוואי ונעבוד ביחד שוב בעתיד!

מיכל מוטיל
מיכל מוטיל שמלות כלה
During the past 3 months I have worked with Lital to learn and improve my negotiation skills. No other word can better explain my experience other than Excellent!
Lital is extremely knowledgeable, very patient and knows how to adapt to her clients. Specifically, I worked with her on business oriented negotiations but I am sure the skills I have acquired will assist me in many other fields in my life.To sum: if you want to improve your skill and have an enjoyable time doing so, go to Li-tal.

דוד גילה

אל לי-טל ברודר הגעתי כשאני למעשה כבר בעלת עסק אך הרגשתי שהיו חסרים לי הכלים הדרושים על מנת כדי למנף אותו מבחינה שיווקית.
בפועל לאחר הליווי העסקי עם ליטל הבנתי שהרבה לפני המינוף והשיווקי היו חסרים לי תחילה היסודות עליו יהיה מושתת העסק . ליטל ירדה איתי לרזולוציות מאוד עמוקות ממש כמו טיפול פסיכולוגי וגרמה לי להבין ולהעריך את היכולות והכישרון שלי כבן אדם ורק אז לתרגם זאת למותג מסחרי ולתוכנית עסקית.
לי-טל עבדה איתי החל מהגדרות העסק, שירותים, קהלי יעד , מחירון ועד בניית תוכנית יעדים שנתית
מעבר לזה שהיא יועצת עסקית מאוד מקצועית, בעלת ידע נרחב , אינטיליגנטית, חריפה כריזמתית , ומדוייקת היא סבלנית ומקסימה.
יש לה את היכולת לשלב בין ראיה מרחבית ועסקית לבין תשומת לב אישית ואינטליגנציה רגשית גבוהה.
ממליצה בחום לכל מי שמעונין לעבור תהליך עסקי.
מיטל אזולאי, בעלת הפנינה ת ערכים עניינים

מיטל אזולאי
בעלת הפנינה

לי-טל לימדה אותי איך להתנהל ולעשות שיווק בצורה נכונה ויעילה, ממליץ בחום!

דניאל כהן
מוסיקאי

לי-טל גילתה המון סבלנות, קיבלתי המון ביטחון, כלים שימושים לשיפור העסק.
לי-טל לימדה אותי כיצד להתנהל בצורה יעילה יותר. אני ממליצה על לי-טל בחום לכל מי שרוצה להתקדם ולהקפיץ את העסק שלו קדימה!

אירנה כהן
בונה אתרי אינטרנט

Negobest

דילוג לתוכן