אודות

NegoBest הוקמה בשנת 2011 ע"י לי-טל ברודר מתוך ההבנה שעל מנת לייצר תהליכים שמובילים לשינוי אמיתי ובעל משמעות בעסק, כאלו שיובילו למיקסום תוצאות אישיות ועסקיות, יש צורך בהצבת יעדים, תכנון פעולות, שיפור מיומנויות והתמדה בעשייה.

מרבית בעלי העסקים הקטנים והבינוניים מוצאים את עצמם "טובעים" בעשייה השוטפת של העסק ולא מוצאים את הזמן (האמיתי והמנטלי) לייצר את המהלכים האלו בעסק.

כאן NegoBest נכנסת לתמונה.

החזון של Negobest

להוביל בעלי עסקים שחושבים בגדול ורוצים להתקדם להשגת מקסימום תוצאות אישיות ועסקיות, ע"י ליווי מקצועי ויחס אישי שיאפשרו הקניית כלים מקצועיים, תחושת בטחון, תהליכי עבודה מובנים וחשיבה מחוץ לקופסה.

אודות לי-טל ברודר

לי-טל ברודר בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בעולם העסקי.
לפני היותה בעלת עסק, לי-טל ברודר עבדה מעל עשור בתפקידים בכירים כגון סמנכ״ל שיווק ומכירות,
סמנכ״ל פיתוח עסקי והובילה עסקים בתהליכי מו״מ להצלחות גדולות.

כיועצת עסקית ליוותה לי-טל מאות בעלי עסקים ומנהלים.

לי-טל מומחית באסטרטגיה עסקית, ניהול תהליכי משא ומתן, אימון מכירות ושיתופי פעולה.

בנוסף מעבירה הרצאות, סדנאות ופיתחה מתודולוגיות עבודה בניהול משא ומתן במגזר העסקי והפרטי.

לי-טל היא בעלת תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ו-BA בתקשורת וניהול.
בוגרת תכנית בכירים PROGRAM ON NEGOTIATION, בית ספר למשפטים Harvard.

ערכים מובילים:

מקצוענות

אנו משקיעים בלמידה והתפתחות מתמדת בשיטות ובכלים חדשים על מנת לתת לכם את הטוב ביותר ולאפשר לכם להשיג את המקסימום.

שליטה בתהליך

חצי הדרך להצלחה טמונה בסדר ותכנון שיאפשר שליטה בתהליך העסקי בו מתנהלים. כאשר אתם תהיו בתחושת שליטה מירבית על התהליכים העסקיים שלכם התוצאות לא יאחרו לבוא.

מקסום הזדמנויות

בעולם העסקי ישנן הזדמנויות רבות ואנחנו כאן בשביל לאפשר ללקוחות שלנו לזהות את ההזדמנויות ולמקסם את הערך מההזדמנויות והאינטראקציות העסקיות שלכם.

רגישות

עסקים עושים עם אנשים וכאשר אנו מלווים את הלקוחות שלנו אנחנו פועלים ברגישות, הקשבה ובתשומת לב מירבית לאדם שמולנו ולאדם שמולם.

יצירתיות

בשוק המהיר והמשתנה של היום, על מנת לבלוט ולשרוד לאורך זמן, נדרשת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה והיכולת להמציא את עצמך כל פעם מחדש. אנחנו נעשה הכל על מנת לאפשר לכם להביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה מעניינת ושונה.

הנאה

תהליך עסקי הוא חשוב ואנו פועלים בו ברצינות הראויה ועדיין כשהעבודה היא חלק כל כך גדול מחיינו, אנו מאמינים שצריך ליהנות מכל צעד בדרך ולכן אנו מקפידים על תהליך מהנה ומעצים.

Negobest

דילוג לתוכן